O MNIE

pop-alina-dorada-krawczyk

 


Artysta malarz, grafik Alina Dorada-Krawczyk przedstawiciel nurtu abstrakcjonizmu emocjonalnego i kontenplacyjnego. Wieloletni członek IAA/AIAP – UNESCO jak też ZPAP oraz innych międzynarodowych org. min. l’Association des Peintres et Sculpteurs de la Danse Européens/APSDE/ w Paryżu. Twórca i inicjator Międzyn. Ruchu Art. Artinterference , współtw. Grupy Twórcz. Art. Visual Dance, członek Gr.: Positive Art., Grafiteka, Młodzi Sztuką czy Symfonia. Realizując niepowtarzalne projekty malarskie, graficzne, wideoklipy i inne, multimedialnie współpracuje z galeriami w Polsce oraz min. w Azji , Ameryce, Europie.

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, z prac. prof. J. Tchórzewskiego i prof. A. Rudzińskiego oraz na Uniwersytetu Warszawskiego. Ceniony, wieloletni, konsultant, krytyk oraz organizator artystyczny.

Jej niepowtarzalne obrazy znajdują się w muzeach czy kolekcjach daleko poza granicami kraju. Prezentowała swoje prace na 121 wystawach indywidualnych i ponad 180 zbiorowych w kraju i za granicą.

Artystyczne motto:
„Sztuka chwili to żywy strumień dzisiejszych czasów, zobligowany wolnym artyzmem naszej wyobraźni”. 

 

Okręg Warszawski Związku Polskich Artystów Plastyków
www.salonsztuki.eu
www.artinterference.com
www.suuartmagazine.com
www.rossellodamiano.ning.com
www.art-on-google.com